Dom
Polańczyk, podkarpackie
- 67 800 zł
- 35 m²
- 1 937,14 zł/m²
Tomasz Kosiorek
Skontaktuj się
Dom
Polańczyk, podkarpackie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Dom
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
67 800 zł 35 m² 1 937,14 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
nadzwyczajne zainteresowanie
dom wolnostojący
2
307 m²
-
2024
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
2Powierzchnia działki:
307 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2024Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 67 800 zł (1 937,14 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 35 m², 2 pokoje (1 sypialnia), 1 łazienka; stan: dobry (dom pod klucz)
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2024
- pokrycie dachu: gont
- okna: drewniane
- Działka: 307 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: kominek
- Internet
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: EURO-dom.CO Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: EDO-DS-5811
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Polańczyk, Solina, leski, podkarpackie
- Otoczenie: góry
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Wyobraź sobie miejsce, do którego uciekasz, kiedy masz dość miasta. Pachnący drewnem domek, sauna, cisza, jezioro. Twoja prywatna przystań.
Oferujemy na sprzedaż NA WŁASNOŚĆ domki zabudowy rekreacyjnej wraz z PRAWEM wyłącznego UŻYTKOWANIA wieczystego działki ( Umowa dzierżawy na 99lat), plus wspólnym prawem korzystania z gotowej infrastruktury Osady jak sauna, basen i plac zabaw dla dzieci. (...)
696 339...
696 339 394